2019-08-26 school gesloten school gesloten augustus 26, 2019 - augustus 27, 2019 school gesloten school gesloten
2019-08-28 school open voor medewerkers telefonisch nog niet bereikbaar school open voor medewerkers telefonisch nog niet bereikbaar augustus 28, 2019 school open voor medewerkers telefonisch nog niet bereikbaar school open voor medewerkers, telefonisch nog niet bereikbaar
2019-08-29 school open (geen lessen) school open (geen lessen) augustus 29, 2019 - augustus 30, 2019 school open (geen lessen) school open (geen lessen)
09:00 - 10:30 personeelsbijeenkomst en bordesfoto’s september 2, 2019 @ 09:00 - 10:30 personeelsbijeenkomst en bordesfoto’s 9.00-10.30 personeelsbijeenkomst en bordesfoto's
10:30 - 11:30 introductie tussentijdse instroom klas 2 t/m 6 september 2, 2019 @ 10:30 - 11:30 introductie tussentijdse instroom klas 2 t/m 6 10.30-11.30 introductie tussentijdse instroom klas 2 t/m 6
11:30 - 12:30 alle docenten voorbereiding introductie klas 1 t/m 6 september 2, 2019 @ 11:30 - 12:30 alle docenten voorbereiding introductie klas 1 t/m 6 11.30-12.30 alle docenten voorbereiding introductie klas 1 t/m 6
08:40 - 11:45 introductieprogramma klas 1 t/m 6 september 3, 2019 @ 08:40 - 11:45 introductieprogramma klas 1 t/m 6 8.40 - 9.20 introductieprogramma klas 1 t/m 6 9.25 - 10.05 introductieprogramma klas 1 t/m 6 10.20 - 11.00 introductieprogramma klas 1 t/m 6 11.05 - 11.45 introductieprogramma klas 1 t/m 6
08:40 - 13:45 introductieprogramma klas 1 september 3, 2019 @ 08:40 - 13:45 introductieprogramma klas 1 8.40 - 9.20 introductieprogramma klas 1 9.25 - 10.05 introductieprogramma klas 1 10.20 - 11.00 introductieprogramma klas 1 11.05 - 11.45 introductieprogramma klas 1 12.15 - 12.55 introductieprogramma klas 1 13.00 - 13.45 introductieprogramma klas 1
13:55 - 17:00 extra (introductie)programma leerlingen (met achterstanden) september 3, 2019 @ 13:55 - 17:00 extra (introductie)programma leerlingen (met achterstanden) vanaf 13.55 extra (introductie)programma leerlingen (met achterstanden)
08:40 - 17:00 verkorte lesdag en introductieprogramma september 4, 2019 @ 08:40 - 17:00 verkorte lesdag en introductieprogramma 8.40-9.20 lesuur 1 9.25-10.05 lesuur 2 10.20-11.00 introductieprogramma klas 1 t/m 6 11.05-11.45 introductieprogramma klas 1 t/m 6 12.15 -12.55 lesuur 3 13.00-13.45 lesuur 4 vanaf 13.55 extra (introductie)programma leerlingen (met achterstanden)
08:40 - 17:00 verkorte lesdag en introductieprogramma september 5, 2019 @ 08:40 - 17:00 verkorte lesdag en introductieprogramma 8.40-9.20 lesuur 1 9.25-10.05 lesuur 2 10.20-11.00 introductieprogramma klas 1 t/m 6 11.05-11.45 introductieprogramma klas 1 t/m 6 12.15-12.55 lesuur 3 13.00-13.45 lesuur 4 vanaf 13.45 extra (introductie)programma leerlingen (met achterstanden)
13:55 - 15:30 1e klassen: voetbaltoernooi september 5, 2019 @ 13:55 - 15:30 1e klassen: voetbaltoernooi 13.55-15.30 1e klassen: voetbaltoernooi
08:40 - 17:00 verkorte lesdag klas 2 t/m 6 september 6, 2019 @ 08:40 - 17:00 verkorte lesdag klas 2 t/m 6 8.40-9.20 lesuur 1 (klas 2 t/m 6) 9.25-10.05 lesuur 2 (klas 2 t/m 6) 10.20-11.00 introductieprogramma (klas 2 t/m 6) 11.05-11.45 introductieprogramma (klas 2 t/m 6) 12.15-12.55 lesuur 3 (klas 2 t/m 6) 13.00-13.45 lesuur 4 (klas 2 t/m 6) vanaf 13.55 extra (introductie)programma leerlingen (met achterstanden)
08:40 - 20:00 introductiedag klas 1 (tot 20.00 uur) september 6, 2019 @ 08:40 - 20:00 introductiedag klas 1 (tot 20.00 uur) introductiedag klas 1 (tot 20.00 uur)
14:30 - 15:45 themateambijeenkomst 1 september 10, 2019 @ 14:30 - 15:45 themateambijeenkomst 1 14.30-15.45 themateambijeenkomst 1
15:45 - 17:00 jaarlaagteambijeenkomst 1 september 10, 2019 @ 15:45 - 17:00 jaarlaagteambijeenkomst 1 15.45-17.00 jaarlaagteambijeenkomst 1
19:30 - 20:15 voorlichting nieuwe ouders september 10, 2019 @ 19:30 - 20:15 voorlichting nieuwe ouders 19.30 voorlichting nieuwe ouders Let op! aansluitend groepsouderavond (20.15 - 21.30)
14:30 - 17:00 Jordanacademie 1: workshops en onderbouwmentorenbijeenkomst 1 september 17, 2019 @ 14:30 - 17:00 Jordanacademie 1: workshops en onderbouwmentorenbijeenkomst 1 14.30-17.00 Jordanacademie 1: workshops en onderbouwmentorenbijeenkomst 1
2019-09-19 raad van toezicht en college van bestuur raad van toezicht en college van bestuur september 19, 2019 raad van toezicht en college van bestuur Raad van toezicht en college van bestuur: strategiebijeenkomst
2019-09-20 5v wiskunde D: wiskundetoernooi 5v wiskunde D: wiskundetoernooi september 20, 2019 5v wiskunde D: wiskundetoernooi 5v wiskunde D: wiskundetoernooi
11:10 - 12:10 1e klassen lo: intern voetbaltoernooi september 23, 2019 @ 11:10 - 12:10 1e klassen lo: intern voetbaltoernooi 11.10 - 12.10 1e klassen lo: intern voetbaltoernooi
2019-09-24 oudervereniging 1 oudervereniging 1 september 24, 2019 oudervereniging 1 oudervereniging 1
14:30 - 17:00 signaleringsvergadering 1e klassen september 24, 2019 @ 14:30 - 17:00 signaleringsvergadering 1e klassen 14.30-17.00 signaleringsvergadering 1e klassen
14:30 - 17:00 sectiebijeenkomst 2 september 24, 2019 @ 14:30 - 17:00 sectiebijeenkomst 2 14.30-17.00 sectiebijeenkomst 2
11:10 - 12:10 2e klassen lo: intern voetbaltoernooi september 25, 2019 @ 11:10 - 12:10 2e klassen lo: intern voetbaltoernooi 11.10 - 12.10 2e klassen lo: intern voetbaltoernooi
11:10 - 12:10 3e klassen lo: intern voetbaltoernooi september 26, 2019 @ 11:10 - 12:10 3e klassen lo: intern voetbaltoernooi 11.10 - 12.10 3e klassen lo: intern voetbaltoernooi
15:30 - 16:30 Overleg afgevaardigden OOP 1 september 26, 2019 @ 15:30 - 16:30 Overleg afgevaardigden OOP 1
11:10 - 12:10 bovenbouw lo: intern voetbaltoernooi september 27, 2019 @ 11:10 - 12:10 bovenbouw lo: intern voetbaltoernooi 11.10 - 12.10 bovenbouw lo: intern voetbaltoernooi
08:00 - 17:00 sporttoernooi montessorischolen (bovenbouwselectie) september 30, 2019 @ 08:00 - 17:00 sporttoernooi montessorischolen (bovenbouwselectie) sporttoernooi montessorischolen (bovenbouwselectie)
14:30 - 15:45 themateambijeenkomst 2 oktober 1, 2019 @ 14:30 - 15:45 themateambijeenkomst 2 14.30-15.45 themateambijeenkomst 2
15:45 - 17:00 jaarlaagteambijeenkomst 2 oktober 1, 2019 @ 15:45 - 17:00 jaarlaagteambijeenkomst 2 15.45-17.00 jaarlaagteambijeenkomst 2
18:00 - 21:00 medezeggenschapsraad 1 oktober 1, 2019 @ 18:00 - 21:00 medezeggenschapsraad 1 18.00-21.00 MR 1
09:50 - 15:00 2B, 2E en 2F biologie: excursie Blijdorp oktober 2, 2019 @ 09:50 - 15:00 2B, 2E en 2F biologie: excursie Blijdorp Eerste lesuur gaat gewoon door volgens rooster!
18:00 - 20:00 raad van toezicht 1 oktober 2, 2019 @ 18:00 - 20:00 raad van toezicht 1 18.00-20.00 raad van toezicht 1
10:00 - 15:00 2A, 2C en 2D biologie: excursie Blijdorp oktober 3, 2019 @ 10:00 - 15:00 2A, 2C en 2D biologie: excursie Blijdorp Eerste lesuur gaat gewoon door volgens rooster!
15:30 - 17:00 themabijeenkomst nieuwe docenten en stagiaires 2 oktober 3, 2019 @ 15:30 - 17:00 themabijeenkomst nieuwe docenten en stagiaires 2 15.30-17.00 themabijeenkomst nieuwe docenten en stagiaires 2