19:00 - 21:00 financiële commissie 1 oktober 29, 2019 @ 19:00 - 21:00 financiële commissie 1 19.00-21.00 financiële commissie 1
14:30 - 17:00 sectiebijeenkomst 4 november 5, 2019 @ 14:30 - 17:00 sectiebijeenkomst 4 14.30-17.00 sectiebijeenkomst 4
16:00 - 17:00 sectiebijeenkomst nlt 1 november 5, 2019 @ 16:00 - 17:00 sectiebijeenkomst nlt 1 16.00-17.00 sectiebijeenkomst nlt 1
2019-11-06 4h/4v beeldende vormgeving: excursie Gemeentemuseum Den Haag 4h/4v beeldende vormgeving: excursie Gemeentemuseum Den Haag november 6, 2019 4h/4v beeldende vormgeving: excursie Gemeentemuseum Den Haag 4h/4v beeldende vormgeving: excursie Gemeentemuseum Den Haag
18:00 - 20:00 gesprek raad van toezicht en mr november 6, 2019 @ 18:00 - 20:00 gesprek raad van toezicht en mr 18.00-20.00 gesprek raad van toezicht en mr
15:30 - 17:00 stagebegeleidersbijeenkomst 1 november 7, 2019 @ 15:30 - 17:00 stagebegeleidersbijeenkomst 1 15.30-17.00 stagebegeleidersbijeenkomst 1
13:30 - 15:15 Jordan Open voor groep 8 leerlingen november 11, 2019 @ 13:30 - 15:15 Jordan Open voor groep 8 leerlingen 13.30 - 15.15 Jordan Open: rondleidingen voor toekomstige brugklasleerlingen
16:00 - 21:00 mentor-ouderspreekuur november 12, 2019 @ 16:00 - 21:00 mentor-ouderspreekuur 16.00-21.00 mentor-ouderspreekuur
13:30 - 15:15 Jordan Open voor groep 8 leerlingen november 13, 2019 @ 13:30 - 15:15 Jordan Open voor groep 8 leerlingen 13.30 - 15.15 Jordan Open: rondleidingen voor toekomstige brugklasleerlingen
10:05 - 12:10 6VC en 6VD Engels: theatervoorstelling in de Staula november 14, 2019 @ 10:05 - 12:10 6VC en 6VD Engels: theatervoorstelling in de Staula
12:45 - 15:00 6VA en 6VB Engels: theatervoorstelling in de Staula november 14, 2019 @ 12:45 - 15:00 6VA en 6VB Engels: theatervoorstelling in de Staula
2019-11-15 5v wiskunde (alle leerlingen) en 5h wiskundeA/Bdag 5v wiskunde (alle leerlingen) en 5h wiskundeA/Bdag november 15, 2019 5v wiskunde (alle leerlingen) en 5h wiskundeA/Bdag 5v wiskunde (alle leerlingen) en 5h wiskunde A/B dag
2019-11-15 4v aardrijkskunde: excursie geologisch museum Laren 4v aardrijkskunde: excursie geologisch museum Laren november 15, 2019 4v aardrijkskunde: excursie geologisch museum Laren 4v aardrijkskunde: excursie geologisch museum Laren
2019-11-18 4h/4v lo: excursie skiën en snowboarden Zoetermeer 4h/4v lo: excursie skiën en snowboarden Zoetermeer november 18, 2019 4h/4v lo: excursie skiën en snowboarden Zoetermeer
2019-11-18 5h/6v beeldende vormgeving: excursie Rijks-/Stedelijk museum Amsterdam 5h/6v beeldende vormgeving: excursie Rijks-/Stedelijk museum Amsterdam november 18, 2019 5h/6v beeldende vormgeving: excursie Rijks-/Stedelijk museum Amsterdam 5h/6v beeldende vormgeving: excursie Rijks-/Stedelijk museum Amsterdam
14:30 - 15:45 themateambijeenkomst 4 november 19, 2019 @ 14:30 - 15:45 themateambijeenkomst 4 14.30-15.45 themateambijeenkomst 4
15:45 - 17:00 jaarlaagteambijeenkomst 4 november 19, 2019 @ 15:45 - 17:00 jaarlaagteambijeenkomst 4 15.45-17.00 jaarlaagteambijeenkomst 4
19:30 - 21:30 contactouderavond 1 november 20, 2019 @ 19:30 - 21:30 contactouderavond 1 19.30 contactouderavond 1
2019-11-21 1a en 1b aardrijkskunde: excursie Afrikamuseum Amsterdam 1a en 1b aardrijkskunde: excursie Afrikamuseum Amsterdam november 21, 2019 1a en 1b aardrijkskunde: excursie Afrikamuseum Amsterdam 1a en 1b aardrijkskunde: excursie Afrikamuseum Amsterdam
15:30 - 16:30 Overleg afgevaardigden OOP 2 november 21, 2019 @ 15:30 - 16:30 Overleg afgevaardigden OOP 2
2019-11-25 5h/5v Nederlands: debatdag 5h/5v Nederlands: debatdag november 25, 2019 5h/5v Nederlands: debatdag 5h/5v Nederlands: debatdag
11:10 - 12:10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi 1e klassen november 25, 2019 @ 11:10 - 12:10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi 1e klassen 11.10-12.10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi 1e klassen
19:30 - 21:00 Ouders derde klassen: voorlichtingsbijeenkomst profielen november 25, 2019 @ 19:30 - 21:00 Ouders derde klassen: voorlichtingsbijeenkomst profielen
14:30 - 17:00 Jordanacademie 2 november 26, 2019 @ 14:30 - 17:00 Jordanacademie 2 14.30-17.00 Jordanacademie 2
11:10 - 12:10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi 2e klassen november 27, 2019 @ 11:10 - 12:10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi 2e klassen 11.10-12.10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi 2e klassen
12:00 - 17:00 4v en 5v LOB: regionale studievoorlichting, Uithof Utrecht november 27, 2019 @ 12:00 - 17:00 4v en 5v LOB: regionale studievoorlichting, Uithof Utrecht vanaf 12.00 4v en 5v LOB: regionale studievoorlichting, Uithof Utrecht
18:00 - 21:00 reserve medezeggenschapsraad 2 november 27, 2019 @ 18:00 - 21:00 reserve medezeggenschapsraad 2 18.00-21.00 reserve medezeggenschapsraad 2
2019-11-28 5h/5v biologie: excursie 5h/5v biologie: excursie november 28, 2019 5h/5v biologie: excursie 5h/5v biologie: excursie
10:00 - 16:30 4h maatschappijleer: excursie Den Haag november 28, 2019 @ 10:00 - 16:30 4h maatschappijleer: excursie Den Haag 10.00-16.30 4h maatschappijleer: excursie Den Haag
11:10 - 12:10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi 3e klassen november 28, 2019 @ 11:10 - 12:10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi 3e klassen 11.10-12.10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi 3e klassen
14:30 - 18:00 Themamiddag Samenwerkingsverband voor docenten november 28, 2019 @ 14:30 - 18:00 Themamiddag Samenwerkingsverband voor docenten Themamiddag: 'Salty Talks'/ Sprekers: Maarten van Rossum en Joseph Oubelkas/ Presentatie: Art Rooijakkers/ Locatie: Figi theater
11:10 - 12:10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi bovenbouw november 29, 2019 @ 11:10 - 12:10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi bovenbouw 11.10-12.10 lo: intern basket- en volleybaltoernooi bovenbouw
12:00 - 17:00 4h LOB: regionale studievoorlichting, Uithof Utrecht november 29, 2019 @ 12:00 - 17:00 4h LOB: regionale studievoorlichting, Uithof Utrecht vanaf 12.00 4h LOB: regionale studievoorlichting, Uithof Utrecht
16:00 - 18:00 Sinterklaasviering voor (klein)kinderen personeel november 29, 2019 @ 16:00 - 18:00 Sinterklaasviering voor (klein)kinderen personeel Vanaf 16.00 uur