14:30 - 17:00 bordsessie, teamsessie november 1, 2022 @ 14:30 - 17:00 bordsessie, teamsessie 14.30-17.00 bordsessie, teamsessie
16:00 - 17:00 Bijeenkomst begeleiders onderbouwkampen november 1, 2022 @ 16:00 - 17:00 Bijeenkomst begeleiders onderbouwkampen 16-17 Bijeenkomst begeleiders onderbouwkampen
19:00 - 20:30 oudervereniging 2 november 1, 2022 @ 19:00 - 20:30 oudervereniging 2 19.00-20.30 oudervereniging 2
08:00 - 17:00 2e klassen: gastles eetstoornissen november 2, 2022 @ 08:00 - 17:00 2e klassen: gastles eetstoornissen 2e klassen: gastles eetstoornissen
08:00 - 17:00 4v/4h maatschappijleer: gastles fractiemedewerker tweede kamer 3e uur november 3, 2022 @ 08:00 - 17:00 4v/4h maatschappijleer: gastles fractiemedewerker tweede kamer 3e uur 4v/4h maatschappijleer: gastles fractiemedewerker tweede kamer 3e uur
11:10 - 12:10 4h/4v maatschappijleer gastles: ex-gevangene november 3, 2022 @ 11:10 - 12:10 4h/4v maatschappijleer gastles: ex-gevangene 4h/4v maatschappijleer gastles 3e uur: ex-gevangene
15:30 - 17:00 themabijeenkomst nieuwe docenten/stagiaires 3 november 3, 2022 @ 15:30 - 17:00 themabijeenkomst nieuwe docenten/stagiaires 3 15.30-17.00 themabijeenkomst nieuwe docenten en stagiaires 3
11:10 - 12:10 ‘Paul Oosterman’ badmintontoernooi november 4, 2022 @ 11:10 - 12:10 ‘Paul Oosterman’ badmintontoernooi ‘Paul Oosterman’ badminton sporttoernooi voor leerlingen en personeel 1e keuze
12:15 - 17:00 wedstrijd FC Utrecht – FC Groningen november 6, 2022 @ 12:15 - 17:00 wedstrijd FC Utrecht – FC Groningen 12.15 wedstrijd FC Utrecht - FC Groningen
2022-11-07 1e klassen drama: voorstelling 1e klassen drama: voorstelling november 7, 2022 1e klassen drama: voorstelling 12.30 1e klassen drama: voostelling 'As you like it' SSBU
12:45 - 22:30 5h muziek: excursie concertgebouw november 7, 2022 @ 12:45 - 22:30 5h muziek: excursie concertgebouw 12.45-22.30 5h muziek: excursie concertgebouw
19:30 - 20:45 Informatieavond 3e klas ouders over Tweede Fase profielkeuze november 7, 2022 @ 19:30 - 20:45 Informatieavond 3e klas ouders over Tweede Fase profielkeuze 19.30-20.45 Informatieavond 3e klas ouders over Tweede Fase profielkeuze
14:30 - 14:45 Leerkracht bordsessie november 8, 2022 @ 14:30 - 14:45 Leerkracht bordsessie 14.30-14.45 LK bordsessie
16:00 - 21:00 mentor-ouderspreekuur november 8, 2022 @ 16:00 - 21:00 mentor-ouderspreekuur 16.00-21.00 mentor-ouderspreekuur
18:00 - 21:00 Medezeggenschapsraad 2 (met RvT) november 9, 2022 @ 18:00 - 21:00 Medezeggenschapsraad 2 (met RvT) 18.00-21.00 medezeggenschapsraad 2 (met RvT)
2022-11-10 Dag van de Franse taal Dag van de Franse taal november 10, 2022 Dag van de Franse taal Dag van de Franse taal
13:00 - 17:00 BHV training november 10, 2022 @ 13:00 - 17:00 BHV training 13-17 BHV training op school
17:00 - 20:30 personeelsavond november 10, 2022 @ 17:00 - 20:30 personeelsavond 17.00-20.30 personeelsavond
2022-11-11 hele dag 5V en 5H wiskunde-dag hele dag 5V en 5H wiskunde-dag november 11, 2022 hele dag 5V en 5H wiskunde-dag hele dag 5V wiskunde A, B, C en 5H wiskunde B: wiskunde-dag
08:30 - 15:00 schoolfotograaf onderbouw + 4h, 4v november 11, 2022 @ 08:30 - 15:00 schoolfotograaf onderbouw + 4h, 4v 8.30-15.00 schoolfotograaf onderbouw + 4h, 4v
13:50 - 15:30 6V Engels: theatervoorstelling WWI Poetry november 11, 2022 @ 13:50 - 15:30 6V Engels: theatervoorstelling WWI Poetry 13.50-15.30 6V Engels: theatervoorstelling WWI Poetry
08:00 - 17:00 1e klassen: gastles ‘social media’ november 14, 2022 @ 08:00 - 17:00 1e klassen: gastles ‘social media’ 1e klassen: gastles 'social media'
10:00 - 15:00 2e klassen aardrijkskunde: stadsexcursie (optie) november 14, 2022 @ 10:00 - 15:00 2e klassen aardrijkskunde: stadsexcursie (optie) 10.00 - 15.00 u 2e klassen aardrijkskunde: Stadsexcursie (optie)
08:40 - 14:00 4h en 4v lo: skiën/snowboarden november 15, 2022 @ 08:40 - 14:00 4h en 4v lo: skiën/snowboarden 4h/4v lo: skiën en snowboarden in Zoetermeer tot 14.00 uur
14:30 - 17:00 bordsessie, teamsessie, jaarlaagteam november 15, 2022 @ 14:30 - 17:00 bordsessie, teamsessie, jaarlaagteam 14.30-14.45 bordsessie; 14.45-16.00 WS team; 16.00-17.00 Jaarlaag/team Jaarlaag/team = tijd beschikbaar voor andere teamonderwerpen dan het schoolbrede onderwerp.
18:00 - 21:00 Medezeggenschapsraad 2 – reserve november 15, 2022 @ 18:00 - 21:00 Medezeggenschapsraad 2 – reserve 18.00-21.00 reserve medezeggenschapsraad 2
08:30 - 15:00 schoolfotograaf 5h, 5v, 6v november 16, 2022 @ 08:30 - 15:00 schoolfotograaf 5h, 5v, 6v 8.30-15.00 schoolfotograaf 5h, 5v, 6v
12:45 - 15:00 1e klassen voorstelling november 17, 2022 @ 12:45 - 15:00 1e klassen voorstelling 12.45-15.00 1e klassen: voorstelling 'Klappen voor Bart'
10:00 - 15:00 2e klassen aardrijkskunde: Stadsexcursie (optie) november 18, 2022 @ 10:00 - 15:00 2e klassen aardrijkskunde: Stadsexcursie (optie) 10.00 - 15.00 u 2e klassen aardrijkskunde: Stadsexcursie (optie)
11:10 - 12:10 eerste klassen j/m Intern basketbal en volleybal toernooi november 21, 2022 @ 11:10 - 12:10 eerste klassen j/m Intern basketbal en volleybal toernooi eerste klassen j/m Intern basketbal en volleybal toernooi in 1e keuze
2022-11-22 5h/5v Nederlands: debatdag 5h/5v Nederlands: debatdag november 22, 2022 5h/5v Nederlands: debatdag 5h/5v Nederlands: debatdag
14:30 - 17:00 bordsessie, sectie november 22, 2022 @ 14:30 - 17:00 bordsessie, sectie 14.30-14.45 bordsessie; 14.45-17.00 sectie
16:00 - 17:00 stagebegeleidersbijeenkomst 2 november 22, 2022 @ 16:00 - 17:00 stagebegeleidersbijeenkomst 2 15.30-17.00 stagebegeleidersbijeenkomst 2
11:10 - 12:10 2e klassen intern basketbal/volleybal toernooi november 23, 2022 @ 11:10 - 12:10 2e klassen intern basketbal/volleybal toernooi tweede klassen j/m intern basketbal en volleybal toernooi in 1e keuze
2022-11-24 4h maatschappijleer: excursie 4h maatschappijleer: excursie november 24, 2022 4h maatschappijleer: excursie 4h maatschappijleer: excursie Prodemos Den Haag
08:00 - 17:00 tweede klassen: escaperoom sexting november 24, 2022 @ 08:00 - 17:00 tweede klassen: escaperoom sexting tweede klassen: escaperoom sexting
11:10 - 12:10 3e klassen intern basketbal en volleybal toernooi november 24, 2022 @ 11:10 - 12:10 3e klassen intern basketbal en volleybal toernooi derde klassen j/m intern basketbal en volleybal toernooi in 1e keuze
15:30 - 17:00 OOP-raad (op afroep) – 2 november 24, 2022 @ 15:30 - 17:00 OOP-raad (op afroep) – 2 15.30-17.00 OOP-raad (op afroep) - 2
11:10 - 12:10 bovenbouw intern basketbal en volleybal toernooi november 25, 2022 @ 11:10 - 12:10 bovenbouw intern basketbal en volleybal toernooi bovenbouw j/m intern basketbal en volleybal toernooi in 1e keuze
16:00 - 18:00 Sinterklaasviering (klein-)kinderen personeel november 25, 2022 @ 16:00 - 18:00 Sinterklaasviering (klein-)kinderen personeel 16.00-18.00 Sinterklaasviering (klein-)kinderen personeel
14:30 - 17:00 bordsessie, team, flex november 29, 2022 @ 14:30 - 17:00 bordsessie, team, flex 14.30-14.45 bordsessie; 14.45-16.00 werksessie team; 16.00-17.00 Flex (zelf in te delen)
08:00 - 17:00 6v engels: Cambridge Examen november 30, 2022 @ 08:00 - 17:00 6v engels: Cambridge Examen 6v engels: Cambridge Examen
15:15 - 17:00 5v ckv: voorstelling november 30, 2022 @ 15:15 - 17:00 5v ckv: voorstelling 15.15- 17.00 5v ckv: voorstelling op school
19:00 - 20:30 oudervereniging 3 november 30, 2022 @ 19:00 - 20:30 oudervereniging 3 19.00-20.30 oudervereniging 3
08:00 - 17:00 5h duits/geschiedenis: excursie Bonn (Haus der geschichte) december 1, 2022 @ 08:00 - 17:00 5h duits/geschiedenis: excursie Bonn (Haus der geschichte) 5h duits/geschiedenis: excursie Bonn (Haus der geschichte)
11:10 - 12:10 4v/4h maatschappijleer: gastles rechter/advocaat december 2, 2022 @ 11:10 - 12:10 4v/4h maatschappijleer: gastles rechter/advocaat 4v/4h maatschappijleer: gastles rechter/advocaat 3e uur
november 3, 2022 @ 08:00 - 17:00 4v/4h maatschappijleer: gastles fractiemedewerker tweede kamer 3e uur